کلاس آموزش ویولن

violin

کلاس آموزش انواع ساز ویولن

معرفی ساز ویولن

خانواده ویولن شامل سه ساز ویولن، ویولا و ویولن سل است. ویولن آکوستیک و ویولن الکتریک از انواع ویولن هستند.

ویالون به عنوان یکی از محبوب‌ترین و خاص‌ترین سازهای زهی در دنیای موسیقی شناخته می‌شود. در این مقاله توضیح داده‌ایم که برای یادگیری ویالون باید از کجا شروع کنید و چه مدت طول می‌کشد تا در این مهارت حرفه‌ای شوید.

ترکه ای چوبی با رشته های موی دم اسب.

AWOODEN STICK WITH HORSE TAIL HAIR STRANDS.

ویالون یکی از اعضای بسیار شناخته شده از خانواده سازهای زهی است. این ساز بدنه‌ای توخالی و چوبی و چهار سیم دارد. نوازنده با کشیدن یک کمان مخصوص روی سیم‌ها یا با ضربه زدن به آنها با انگشت دست خود می‌تواند از این ساز صدای زیبا و دلنشینی خارج کند. شما می‌توانید با حرکت انگشتان دست چپ خود به سمت بالا یا پایین سیم‌ها، گام نت‌ها را تغییر دهید. از این ساز گاها به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سازهای زهی در دنیای موسیقی نیز یاد می‌شود. قدمت ساز ویالون به قرن نهم باز می‌گردد. لیرا که از آن به عنوان نسخه اولیه ویولون یاد می‌شود؛ سازی با بدنه گلابی شکل و سه تا پنج سیم است. اولین نمونه از سازی که امروزه ما به عنوان ویالون می‌شناسیم در اوایل قرن شانزدهم در شمال ایتالیا ساخته و تنها سه سیم داشت. اما قدمت شکل مدرن و چهار سیمه از این ساز که توسط آندریا آماتی ساخته شد به سال 1560 میلادی در کرمونای ایتالیا باز می‌گردد.

مدت زمان یادگیری ویالون

علاوه بر قیمت کلاس ویالن، همانند دیگر آموزش‌های موسیقی غربی، مدت زمانی که باید صرف دوره آموزشی شود نیز دغدغه بسیاری از هنرجویان تازه کار محسوب می‌شود. اکثر افرادی که برای ثبت‌نام با همکاران ما در آکادمی موسیقی رایمند تماس می‌گیرند؛ بعد از پرسیدن سوالات ابتدایی مانند هزینه شرکت در کلاس ترمیک آموزش ویالون چقدر است؟ می‌خواهند بدانند که ظرف چه مدتی می‌توانند نواختن این ساز را بیاموزند؟ به طور کلی برای اینکه بتوانید به مهارت‌های ابتدایی در زمینه نواختن ویالون دست پیدا کنید باید بین 3 تا 6 ماه زمان صرف کنید.
البته همانطور که اشاره شد؛ این بازه زمانی فقط برای رسیدن به سطح مبتدی است و برای اینکه به نوزانده حرفه‌ای ویالون تبدیل شوید باید زمان بیشتری را به یادگیری و تمرین اختصاص دهید. رسیدن به میزان مهارتی که باعث شود بتوانید بدون مشکل هر قطعه‌ای که دوست دارید را با ویالون بنوازید؛ نیاز به سال‌ها تمرین و یادگیری دارد. به طور متوسط رسیدن به این سطح از مهارت حدود 2 سال طول می‌کشد. البته بیشتر این زمان باید صرف تمرین شود نه یادگیری. به طور کلی زمان لازم برای تبدیل شده به یک ویولنیست حرفه‌ای تابعی از فاکتورهای بسیاری است. میزان بار علمی استاد، توانایی او در انتقال مفاهیم به هنرجو و میزان تمرین خارج از کلاس هنرجو سه فاکتور مهمی هستند که کیفیت و کمیت آنها تعیین می‌کند که چه زمانی شما از یک نوازنده آماتور ویالون تبدیل به نوازنده حرفه‌ای می‌شوید. بنابراین می‌توان گفت که زمان لازم برای رسیدن به مهارت بالا در نوزاندگی این ساز از یک هنرجو به هنرجوی دیگر متفاوت است.

 هزینه دوره ویالون

قیمت کلاس ویالن چالش بسیار مهمی برای هنرجویان مبتدی است که قصد یادگیری این ساز فوق‌العاده را دارند. ما در مجموعه رایمند با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی جامعه و توجه به این موضوع که ممکن است برای همه علاقمندان به موسیقی، به خصوص نوازندگی ساز ویالون، پرداخت هزینه‌های بعضا گزاف شرکت در دوره‎های آموزشی میسر نباشد؛ کلاس‌های ترمیک را به صورتی نرخ‌گذاری کرده‌ایم که هیچکدام از هنرجویان به دلیل سنگین بودن هزینه آموزش، از یادگیری صرف نظر نکنند. با توجه به نرخ‌های منصفانه، اگر آکادمی رایمند را برای یادگیری ساز ویالون انتخاب کنید می‌توانید مطمئن شوید هزینه‌ای که برای شرکت در کلاس‌های آموزش ویالون پرداخت می‌کنید ارزشش را دارد. استراتژی ما در رایمند حفظ کیفیت آموزش در کنار تعرفه‌های به‌صرفه است. علاقمندان به شرکت در دوره اموزش ویالون آکادمی رایمند کافیست که به صورت تلفنی با همکاران بخش پاسخگویی تلفنی مجموعه تماس گرفته و در اولین فرصت و قبل از اتمام ظرفیت پذیرش، روند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
این نکته مهم را فراموش نکنید که در رایمند می‌توانید با حداقل هزینه، نوازندگی ویالون را زیر نظر بهترین و حرفه‌ای‌ترین مربیان آموزش ویالون و در قالب کلاس‌های خصوصی یا آنلاین آغاز کنید. اساتید برتر آکادمی رایمند تا آخر این مسیر همراه شما هستند و با استفاده از تکنیک‌های خاص و آزموده شده به شما کمک می‌کنند که از همان ابتدا مفاهیم مربوط به نوازندگی این ساز را به صورت اصولی یاد بگیرید. این شیوه آموزشی باعث می‌شود که مطالب آموخته شده به مدت طولانی‌تری در ذهن هنرجو بمانند.

کلاس آموزش ویالون

بسیاری از افرادی که قصد ورود به عرصه موسیقی را دارند و به دنبال یک ساز زهی ساده می‌گردند تا با کسب مهارت در نوازندگی آن بتوانند به دنیای موسیقی وارد شوند؛ تصور می‌کنند که یادگیری ویالون کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است. این در حالی است که اگر نوزاندگی این ساز را زیر نظر یک استاد توانمند و مجرب آموزش ببینید و به اندازه کافی تمرین کنید؛ می‌توانید زودتر از آنچه که تصور می‌کردید به مهارت کافی در نواختن ویالون دست پیدا کنید. اساتیدی که به عنوان مربی دوره اموزش ویالون در آکادمی رایمند مشغول به فعالیت هستند؛ با استفاده از بهترین و به‌روزترین متدها، تکنیک‎‌های تبدیل شدن به یک نوازنده حرفه‌ای و شیوه رسیدن به مهارت بالا در نواختن ویالون را به شما آموزش داده و برنامه تمرینی بسیار خاصی را به هنرجویان ارائه می‌دهند. این دو عامل در کنار هم سبب می‌شوند که روند یادگیری باکیفیت و سرعت بیشتری پیش برود.
تمام تلاش ما در آموزشگاه موسیقی رایمند این است که از تجربه بهترین اساتید در زمینه آموزش ویالون به هنرجویان خود استفاده کنیم. مربیان دوره‌های آموزش ویالون در مجموعه ما با تمامی تکنیک‌های جدید آموزشی آشنا هستند و با به کارگیری این تکنیک‌ها در طول جلسات آموزشی می‌توانند در پیشرفت مهارت‌های شما نقش مهم و اصلی را ایفا کنند. بنابراین اگر به دنبال یک آکادمی خوب و حرفه‌ای برای شرکت در کلاس ترمیک آموزش ویالون می‌گردید؛ کافیست با شماره‌های آموزشگاه موسیقی رایمند تماس بگیرید.

دوره‌هـــای موسیقیایی ساز ویالن

DEPARTMENT

وکتور انواع ساز ویالن

معرفی کلاس آنلاین و خصوصی ویالون

یکی از مزایای شرکت در کلاس‌های آنلاین آموزش ویالون، صرفه‌جویی در زمان است. در واقع شما با شرکت در این دوره‌های برخط می‌توانید از هر کجا که دسترسی به اینترنت برای‌تان میسر است در کلاس حضور داشته باشید و مطالب آموزشی را دریافت کنید. کلاس‌های آنلاین آموزش ویالون در مجموعه رایمند، هیچ تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارند. به غیر از کلاس‌های آنلاین خصوصی، امکان ثبت‌نام در دوره‌های حضوری این مجموعه به صورت خصوصی نیز فراهم است. در کلاس‌های خصوصی، هر جلسه به صورت تک نفره برگزار می‌شود. در واقع با شرکت در این دوره شما می‌توانید به صورت مستقیم با مربی در تعامل باشید و به صورت انفرادی جلسات آموزشی و رفع اشکال را سپری کنید.

پلن اول کلاس ویولن

  • 10 جلسه خصوصی
  • 2.5 ماهه
  • 30 دقیقه

پلن دوم کلاس ویولن

  • 4 جلسه خصوصی
  • 1 ماهه
  • 30 دقیقه

پلن سوم ویولن

  • آنلاین
  • 2.5 ماهه
  • 30 دقیقه
داده ای یافت نشد

دپارتمان اساتید

DEPARTMENT

TEACHERS

این موســــسه با ایجاد فضــــــایی منطبـــــق بر معیارهــــــــا و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها، متدها و رشته های مختلف موسیقی، و با بهره گیری از اســــــــاتید تحصیل کرده و دارای درجـــات عالی دانشگاهی در رشته موسیقی، که در حوزه های مختلف از جمله آموزش، اجرا، تالیف و نشر کتاب و آثار موسیقی فعــــــالیت دارنداین موســــسه بـــــا ایجاد فضایی منطبـــــق بر معیارها و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها است.
این موســــسه با ایجاد فضــــــایی منطبـــــق بر معیارهــــــــا و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها، متدها و رشته های مختلف موسیقی، و با بهره گیری از اســــــــاتید تحصیل کرده و دارای درجـــات عالی دانشگاهی در رشته موسیقی، که در حوزه های مختلف از جمله آموزش، اجرا، تالیف و نشر کتاب و آثار موسیقی فعــــــالیت دارنداین موســــسه بـــــا ایجاد فضایی منطبـــــق بر معیارها و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها است.

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *