کلاس آموزش پیانو

piano

کلاس آموزش پیانو

اطلاعات آموزش پیانو

اگر قصد یادگیری اصولی پیانو را دارید و می‌خواهید قطعات زیبایی را با این ساز بنوازید؛ اما نمی‌دانید که باید از کجا فرآیند یادگیری را شروع کنید؛ کافیست با همکاران ما از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید. ما در آموزشگاه موسیقی رایمند، دوره‌های تخصصی پیانو را تحت نظر بهترین و مجرب‌ترین اساتید کشور برگزار می‌کنیم. اساتید این مجموعه، با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی، شما را به بهترین شکل ممکن در تمام طول مسیر یادگیری همراهی می‌کنند. یکی از امکانات فوق‌العاده رایمند، امکان استفاده از پیانوهای کلاسیک آموزشگاه است. بنابراین حتی اگر پیانو حرفه‌ای در خانه ندارید؛ باز هم می‌توانید با سازهایی که ما در اختیارتان قرار می‌دهیم تمرین کرده و به مهارت مورد نظرتان برسید.

ساز چوبی با کلید های صدا دار

AWOODEN INSTRUMENT WITH MUSICAL KEYS

تاريخچه ساز پیانو

DEPARTMENT

Piano STYLE

ساز پیانو برای اولین بار در سال 1700 توسط بارتولومئو کریستوفوری در ایتالیا اختراع و به دنیای موسیقی معرفی شد. پیانو در واقع یک ساز آکوستیک و کلیددار است. در این ساز صدای نت‌ها از طریق تماس چکشی که هنگام فشار دادن کلیدهای ساز به سیم برخورد می‌کند تولید می‌شود. هنگامی که کلیدهای پیانو را فشار می‌دهید؛ چکش چوبی که داخل ساز قرار دارد و یک طرفش به کلید وصل است با ضربه زدن به سیم صدا ایجاد می‌کند. پیانوهای آکوستیک معمولا دارای 88 کلید (52 کلید سفید و 36 کلید سیاه) و یک جعبه چوبی هستند که از صفحه صدا و سیم‌های فلزی داخل آن محافظت می‌کند. هنگامی که کلیدهای روی ساز فشار داده می‌شوند صدای نت تولید شده و هنگامی که کلید آزاد می‌شود؛ سیم‌ها توسط دمپر (قسمت کاهش لرزش) کاملا متوقف می‌شوند. شما می‌توانید با کمک پدال‌های زیر ساز صدای نت‌ها را حتی بعد از اینکه انگشتتان را از روی کلید برداشتید طولانی کنید.

از آنجایی که مکانیزم برخورد چکش چوبی به سیم عامل تولید صدا در این ساز است؛ گاهی اوقات پیانو را در دسته سازهای کوبه‌ای نیز طبقه‌بندی می‌کنند. از ساز پیانو به خصوص در اجرای قطعات کلاسیک و جاز بسیار استفاده می‌شود. همچنین پیانو ساز بسیار مناسبی برای اجراهای انفرادی، گروهی و همچنین آهنگسازی است.

معرفی کلاس آنلاین و خصوصی پیانو

 

این روزها اکثر افراد، به خصوصی کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند به راحتی به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. از طرفی از آنجایی که امروزه تقریبا همه ما با مشکل مشغله کاری مواجه هستیم؛ استفاده از خدمات برخط یا همان آنلاین را بیشتر از خدمات حضوری می‌پسندیم. به همین خاطر طی چند سال گذشته، برگزاری کلاس‌های آموزش موسیقی غربی به صورت آنلاین رواج بسیاری پیدا کرده است. دوره‌های آموزشی مجموعه رایمند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مدیریت آموزشگاه موسیقی رایمند، با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، شرایطی را در آموزشگاه فراهم کرده‌اند که هنرجویان بتوانند به صورت آنلاین و بدون حضور در محل آموزشگاه، پیانو را زیر نظر اساتید حرفه‌ای آموزش ببینند. به این ترتیب هم در زمان صرفه‌جویی می‌شود و هم دیگر نیازی نیست برای تردد، وقت و هزینه مازاد صرف شود. دوره‌های آموزش پیانو در این مجموعه، به صورت خصوصی برگزار می‌شود. بنابراین فرقی نمی‌کند که جلسات شما حضوری است یا آنلاین، در هر صورت کل زمان کلاس در اختیارتان است و می‌توانید برای یادگیری بهتر و رفع اشکال با استاد تعامل داشته باشید.

کلاس آموزش پیانو

PIANO COURSES

CLASSICAL

وکتور انواع ساز ویالن

طول دوره کلاس پیانو

یادگیری سازی مانند پیانو مانند یادگیری دیگر ساز ها و مهارت‌ها مانند آموزش گیتار، زمان مشخصی ندارد. در واقع زمان یادگیری این ساز و رسیدن به مرحله‌ای که بتوان با صدای نت‌های خروجی از آن قطعات زیبایی را نواخت؛ برای هر هنرجو منحصربه‌فرد است. میزان مهارتی که در استفاده از انگشتان دست‌تان دارید؛ میزان ساعاتی که در طول روز در منزل به تمرین دروس آموزش دیده شده اختصاصی می‌دهید؛ اینکه چقدر از قبل با مفاهیم موسیقی آشنا بوده‌اید و استعدادی که در یادگیری دورس موسیقی دارید همگی از عواملی هستند که می‌توانند تعیین‌کننده زمان مورد نیازتان برای یادگیری پیانو باشند.

 سن مناسب آموزش پیانو

یادگیری هر مهارتی در سن کم، بسیار راحت‌تر است. بنابراین طبق یک قاعده کلی، هر چقدر سن هنرجو در زمان شروع دوره آموزش پیانو کمتر باشد؛ روند یادگیری سریع‌‌تر و نتیجه رضایت‌بخش‌تر است. به همین منظور آموزش موسیقی کودک یکی از پرطرفدارترین دوره‌ها می‌باشد. اما این جمله به این معنی نیست که کودکان 2 ساله هم می‌توانند پیانو زدن را بیاموزند. سن ایده‌آل برای یادگیری نوازندگی سازی مانند پیانو، بالای 6 سال است. البته در این مورد استثنا نیز وجود دارد و هستند نوزاندگان معروفی که یادگیری پیانو را از 3 سالگی آغاز کرده‌اند. معمولا در این شرایط باید از روش‌ها و تکنیک‌های خاص و متفاوت‌تری استفاده کرد

هزینه کلاس پیانو

از آنجایی که کلاس‌های آموزش پیانو در آموزشگاه رایمند به صورت خصوصی برگزار می‌شود؛ هزینه شرکت در هر دوره آموزشی بستگی به تعداد جلساتی دارد که در طول ماه برگزار می‌شود. اما به طور کلی، برای یادگیری این ساز و حرفه‌ای شدن در نوازندگی آن باید نزدیک به یک میلیون تومان در ماه هزینه در نظر بگیرید.

پلن اول آموزش پیانو

  • 10 جلسه خصوصی
  • 2.5 ماهه
  • 30 دقیقه

پلن دوم آموزش پیانو

  • 4 جلسه خصوصی
  • 1 ماهه
  • 30 دقیقه

پلن سوم آموزش پیانو

  • آنلاین
  • 2.5 ماهه
  • 30 دقیقه
داده ای یافت نشد

دپارتمان اساتید

DEPARTMENT

TEACHERS

این موســــسه با ایجاد فضــــــایی منطبـــــق بر معیارهــــــــا و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها، متدها و رشته های مختلف موسیقی، و با بهره گیری از اســــــــاتید تحصیل کرده و دارای درجـــات عالی دانشگاهی در رشته موسیقی، که در حوزه های مختلف از جمله آموزش، اجرا، تالیف و نشر کتاب و آثار موسیقی فعــــــالیت دارنداین موســــسه بـــــا ایجاد فضایی منطبـــــق بر معیارها و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها است.
این موســــسه با ایجاد فضــــــایی منطبـــــق بر معیارهــــــــا و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها، متدها و رشته های مختلف موسیقی، و با بهره گیری از اســــــــاتید تحصیل کرده و دارای درجـــات عالی دانشگاهی در رشته موسیقی، که در حوزه های مختلف از جمله آموزش، اجرا، تالیف و نشر کتاب و آثار موسیقی فعــــــالیت دارنداین موســــسه بـــــا ایجاد فضایی منطبـــــق بر معیارها و استانداردهای آموزشـی جهت آموزش تمامی سبک ها است.

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *